Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mennyi vamot es adot kell...

Mennyi vamot es adot kell fizetni az usa-ba?

Figyelt kérdés
Megszeretnem tudni, hogy mennyibe kerulne behozni az uj automat az usa-ba. Mar kertem ajanlatot miszerint hajoval kontenerben 1300 dollarert elhozzak, ez rendbe van de engem a vam es ado dolog erdekel. Ugyan ugy van mint ha europaba vinnem innen az automat??? Vagy itt maskepp vamolnak??? Kerlek segitsetek es valos tenyeket irjatok nagyon surgos es fontos. Mielott valaki beszolna, hogy miert nem nezem meg az interneten elmondom azert nem, mert egyenlore nem tudok angolul.... Del floridaban elek 1 eve es nem sikerult meg jo angol tudast osszeszedni mert kenytelen voltam megtanulni spanyolul. Itt mindenki spanyolul beszel es az interneten nincs nem talaltam spanyol nyelvu vam es ado informaciokat. Ha esetleg valaki itt el es tud errol valamit irjon. Elore is koszonom.

2013. okt. 24. 03:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég szánalmas, hogy egy éve kinn élsz, és nem tudsz angolul... Nekem meg minden vágyam kinn élni, és ezért már három idegen nyelvet is megtanultam, mégsem jön össze... Na, mindegy.


Természetesen USA vámszabályai érvényesek, kénytelen leszel utána járni, mert kétlem, hogy valaki itt tudja őket fejből.

2013. okt. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miert vagyok szanalmas? 1 ev alatt megtanultam spanyolul es angol is megy de nem annyira. Egyebkent lengyel vagyok es meg tanultam a te anyanyelvedet is 6 ev alatt. Nem azt kertem, hogy minosits hanem segits. Segiteni nem tudtal akkor miert szidalmazol. Igy nem fogod megvalositani az almod soha!
2013. okt. 24. 07:19
 3/7 anonim válasza:
No creo que hable español, pero no hablo Inglés. Algo está mal aquí. No creo que esté diciendo la verdad mi amigo
2013. okt. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Holy crap !

Bemergedt a kerdezo, priviben elkuldott engem a fenebe a spanyol kommentaromert :)

Na mindegy, itt 11:25 pm van, megyek aludni.

Buenas noches mi amigo en Florida :)

2013. okt. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha az auto nem felel meg az USA biztonsagi es kornyezetvedelmi eloirasainak, akkor nem importalhatod be az orszagba, illetve ha behozod megis, akkor atalakitasokat kell rajta veghezvinni, kulonben nem hozhatod forgalomba.


Amugy itt minden le van irva pontosan, hogy mit kell csinalni (lemosni a kocsit stb) mennyit kell fizetni, kit kell hivni stb.


[link]


Good luck!



Ui: eleg bonyesz az eljaras es nincs ingyen; biztos hogy nem erne meg inkabb itt venned vmi kocsit az otthonit pedig eladni?

2013. okt. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolso. Koszonom itt megtalaltam mindent amit akartam. Az atalakitaskokrol tudok mindent. Aztan nem az en automrol van szo, csak van 2 ugyfelem, aki szeretne venni nemet autot. Mert ugyebar kapni itt is audit, de az nem nemet gyartmany 100%-ig. Tudjak es tisztaban vannak a veszelyekkel miszemegegyszer koszontem.rint elvesztik a garanciat, nem lessz olcso a szerviz stb...
2013. okt. 24. 21:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Nah szepen elcsuszott az iromanyom. A lenyeg h koszonom.
2013. okt. 24. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!