Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egyéni vállalkozónak az adó...

Egyéni vállalkozónak az adó befzetési határideje a tárgyévet követő év február 25. vagy május 31?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ÁFA körben. Egyéni vállalkozó vagyok, nem főállású kisadózó (KATA).

#Adó befzetés
2013. nov. 22. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
na itt van, hogy a katásnak nem kell könyvelő.... no comment.
2013. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A KATA a főállású kisadózó tudtommal és nem az vagyok!
2013. nov. 23. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
most katas vagy vagy nem vagy az?
2013. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


Azt előző hozzászólóé a pont, először tisztázni kellene, hogy az rendben, hogy alanyi mentes egyéni vállalkozó vagy, de most KATAs vagy sem?

Btw KATAs lehet főállású is és mellékállású is.


A második hozzászóláshoz:

A nem kell könyvelő dolog tényleg egy elég eszetlen baromság, egyetértek. Majd jön szépen az év vége és mindenki rájön hogy hoppá mégis jó lett volna és elkezd mindenki könyvelőt keresni mert hát kell beadni bevallást, de azt hogy, meg mivel, miért, hogy kell kitölteni... No lám... meglepődünk.

2013. nov. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kérdésre vártam választ. Okoskodtok itt! Megkérdeztem a könyvelőm, mert van! Írtam a kérdésben, hogy mi a vállalkozásom! Nagyon nagytudásúak vagytok mondhatom! Moderálni kellene ezt az oldalt, mert így semmi értelme!
2013. nov. 25. 10:38
 6/6 anonim ***** válasza:
De ha van könyvelőd, akkor minek itt kérdezősködsz?
2013. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!