Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Van valakinek személyes...

Van valakinek személyes tapasztalata a Logosz Stúdióval? Mit tudnak nyújtani a gyakorlatban a piaci ár kb harmadáért kínált szolgáltatásukkal?

Figyelt kérdés

2013. nov. 24. 15:43
 1/3 anonim válasza:

Kb annyit, mint amennyit kérnek :D

Kamu árak, később össze vissza alakítják. Én 3 hetet vártam, mire tudtak egy épkézláb árajánlatot adni 3 személyes találkozót követően. A könyvelőt közben cserélték is Debrecenben. Kalap kabát :D

2014. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 T. H. válasza:
Cégalapítást végeztek egy kislány állította össze a papírokat melyekre rákerült utólag egy ott jelen nem lévő ügyvéd pecsétje. Az iratokat kiderült elrontották amit helyettem hamisítottak alá. A könyvelést eltolták, elhoztam, amikor ott voltam egy alkalommal egy Krász nevű fiatal férfi lejött üvöltözött aki állílag a tulaj. A be nem adott bevallás és bírság miatt be ekartam perelni ezt az üvöltözőt, kiderült a cég valami Mercedesz lány nevén van. Egy honlapon feltűnően alacsony áron ígérgető banda, ilyen rendetlen valótlansàgokat hírdető céggel még nem találkoztam, itt nincs törvénytisztelés se etika, csak pénzbeszedés. Amúgy pedig itt az interneten olvasható h a legtöbb nagy adótartozót ők rejtegetik.Aki őket válassza magára vessen. A tulaj az igazi persze egy ügyféllel sem ül le ez sem véletlen.
2014. febr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sz.C. válasza:

Nagyon sajnáljuk,hogy ilyen kellemetlenséget okoztunk! Az azóta eltelt időben a cég jelentős változáson ment keresztül, ügyvezető- és tulajdonosváltás történt. Ezek a változások biztosítottak alapot a jobb minőségű, ügyfélközpontú szolgáltatás létrehozásához.


A cég székhelyszolgáltatással és cégalapítással, cégmódosítással foglalkozik. Könyvelés, adótanácsadás már nem tartozik a cég profiljai közé. Jelenleg 10 ügyvéddel és ügyvédjelölttel dolgozik együtt.


Piacvezetőként, a legnagyobb ügyfélkörrel rendelkező cégként, elenyésző mennyiségű azon cégek száma akik a NAV fekete listáján találhatóak. Ügyfeleink cégeinek belső pénzügyeit egyébként sem áll módunkban és nem is szeretnénk kontrollálni, ez a hatóságokra tartozik, ezért nem vállalhatunk felelősséget a tevékenységeikért.


A cég hitelessége és a hivatalos szervekkel való jó kapcsolatra való tekintettel partnereinkkel olyan szerződést kötünk, amely, a törvénnyel való bármely visszaélés esetén azonnali szerződésbontással jár.


Célunk a jövőben is az, hogy a több, mint egy éve történt változásokkal ügyfeleink teljes megelégedését szolgáljuk, felelősségteljes, megbízható, ügyfélbarát szolgáltatásainkkal!


Megtisztel minket, ha minket választ és igénybe veszi szolgáltatásainkat!


Országosan húsz irodánk közül választhat, várjuk szeretettel:

[link]

2016. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!