Ingenieur kérdése:

13. havi adózása?

Figyelt kérdés
A 13. havi fizetés után jelenleg hogyan fogok adózni? Valóban megkapom a fizetésem dupláját vagy pedig a nagyszerű magyar adózásnak köszönhetően örülhetek ha a másfélszeresét megkapom.

2013. nov. 26. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mesélj arról a nagyszerű adózásról! Szerinted milyen? Ha ismered, akkor máris tudod, hogy mennyit kell kapnod. De ha kell, segítünk, csak szólj.
2013. nov. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a lefele mutató ujjra kattintok egyből, mert nem értem, hogy most kötözködni akarsz vagy csak ironizálsz. Egy szerintem értelmesen, nem bunkón feltett kérdésre szeretnék választ kapni, mert nem vagyok tisztába ezzel az egésszel. Tudom, hogy nem rendszeres jövedelemnek számít a 13. havi, így más adózási kategóriába esik/eshet. De még is az mennyi?
2013. nov. 27. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy tisztában vele, akkor miért alkotsz róla véleményt? ("nagyszerű magyar adózás")

Egyébként egykulcsos adó van. Ugyanannyit fognak vonni a 13. havi fizetésből is, mint a normál fizetésből.

2013. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A választ köszönöm, de már abban is biztos vagyok, hogy akkor ezek szerint te baromi jól keresel és mióta világ a világ, mindig is elégedett voltál azzal, ami a zsebedben maradt egy átgürcölt hónap után. A rendszer tudom, hogy rossz, nem is értem, hogy miért álltál bele ebbe ez egészbe. Évenként változik, de legalább kormányonként, hogy mikor, miből és mi után mennyit kell leperkáni az állam bácsinak, hogy újabb méregdrága nyaralót vehessen a valami átlag ember számára soha el nem érhető helyen.
2013. nov. 27. 14:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy "miért álltam bele ebbe az egészbe"? És honnan tudod, hogy mennyit keresek? De igazából mindegy is, örülj inkább, hogy nálatok van 13. havi fizetés, mert nálunk nincs.
2013. nov. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!