Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ér valamit az ACCA DipIFR képzés?

Ér valamit az ACCA DipIFR képzés?

Figyelt kérdés
Úgy értem el lehet vele helyezkedni külföldön? Jó valamire (mármint külföldi munkavállaláshoz)?

2014. jan. 9. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ezek valami pénznyelő tanfolyamnak látszanak.
2014. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmit sem.
2014. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán tudjátok mi ez?
2014. jan. 9. 23:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyakorlatilag egy IFRS képzés, azoknak érdemes elvégezni, akik már eleve közgazdász diplomával rendelkeznek és valamelyik multinál dolgoznak vagy akarnak dolgozni. Ott bizony szükség lehet ezekre az ismeretekre és érdemi előnyt jelenthet a kiválasztásnál, úgyhogy én nem mondanám, hogy semmit sem ér. A legjobb persze ha a munkahely finanszírozza egy ilyen képzés árát.
2014. jan. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én tudom mi ez a képzés csak azzal nem vagyok tisztában, hogy pl. külföldön mennyire elfogadott. Ha teszem azt Kanadában vagy Ausztráliában szeretnék letelepedni és élni, akkor mit ér?
2014. jan. 10. 22:21
 6/7 Kiso 74 válasza:
En ugy vettem eszre hogy a szakmai tapasztalat a legfontosabb elso sorban,hogy mit csinalsz full time mihez ertesz stb, de persze sok helyen szeretik es ismerik az ACCA-t ami mindenkepp pozitivum ha neked megvan. Azert nem kis melo a 13 vizsga+ etikai modul + 3 ev relevans szakmai tapasztalat megszerzese.
2021. febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kiso 74 válasza:
Mondjuk en ezt a DipIFT-t nem ismerem, csak az ACCA-t mint kepzes egyben.
2021. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!