Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mi történik akkor ha nem...

Mi történik akkor ha nem vallom be a tavalyi november, decemberi és az e havi adóm?

Figyelt kérdés

Tulajdon képen nincs is mit be jelentenem , mert amikor ki váltottam a válalkozói igazolványom papírban akkor utána nem kezdtem bele a tevékenységembe így bevételem ne származott!!


Nem lehet valahogy el érni,. hogy el elegendje a nav? nincs rá pnzem a 3 hónap 150. ropi kb!


2014. jan. 27. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vallod be, akkor honapokkal kesobb fizetheted ki de a mulasztasi birsaggal es a kesedelmi kamattal egyutt.
2014. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és az mennyi börtönbe nem kerülhetek érte?
2014. jan. 27. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
ha nincs máshol biztosításod , akkor sajnos megáll a járulékfizetés és nincs apelláta. Ez a törvény.
2014. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A TB 1000 ÉVE NINCS FIZETVE!


OLVASTAM A NAV HOLNAPLJÁN ,H KIK KAPHATTNAK MENTESSÉGET!


HÁTHA...

2014. jan. 27. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:

De ez nem úgy megy, hogy egyszercsak nem fizetek. Mindennek megvan a menete.

Amíg volt egy Bt-m, rám 75 ezer Ft bírságot vágtak, mert egy részletező lap hiányzott. A 2000 Ft adó be lett fizetve, be lett vallva, de egy vacak részletezést nem adtam be, mert nem vettem észre, hogy a tájékoztatóban az van, hogy ha a főlap ezen sorában van valami összeg, akkor a mittoménmilyen jelű részletező nyomtatványt ki kell tölteni.


A nincs rá pénzem nem kifogás. Esetleg beadhatsz méltányossági kérelmet és akkor TALÁN részletfizetést kaphatsz, de ha meg próbálod elsunnyogni, akkor nemcsak be kell fizetned, de a büntetést és a kamatot is rádverik.

2014. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Drága kérdező! egyéni vállalkozóként nem kaphatsz mentességet, de tudod mit ne vallj semmit! Erre nem tudok mit mondani
2014. jan. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyéni vállalkozóként a vagyonoddal fizetsz, ha van fizúd abból tiltják, vagy majd ha lesz. Kijönnek végrehajtani is ám.
2014. jan. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!