Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egyszerűsített adóbevallást...

Kiss-Kárpáty Ildikó kérdése:

Egyszerűsített adóbevallást hogyan készíthetem el, ha nem kaptam borítékot?

Figyelt kérdés
Az egyszerűsített adóbevallást szeretném elkészíteni, mert feb 15-ig el kell küldeni. Borítékot nem kaptam, mivel az elmúlt 2 évben nem nyújtottam be adóbevallást, ugyanis csak ápolási díjat kaptam (22.5 ezer Ft). Júniustól közmunkán voltam, az ott kapott 50 ezer forintokat szeretném bevallani. Ha nincs boríték el lehet ezt intézni a neten?

2014. febr. 6. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért nem kaptál, mert nem adtál be tavaly, azt csak annak küldenek, aki előző évben azon nyújtotta be, de ha bemész a navhoz ott adnak.
2014. febr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem tudok bemenni a nav-hoz, mert közmunkán vagyok minden hétköznap, fél 8-tól, délután fél 5-ig. Interneten nem lehet bevallani az adót?
2014. febr. 9. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk hétfőn és szerdán du. 6-ig van ügyfélfogadás, de ha van ügyfélkapud, akkor neten keresztül is be tudod küldeni.
2014. febr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ügyfélkapum sincs, mert eddig nem volt rá szükségem, és nem is tudom pontosan hogy az mi, akkor mit lehet tenni?
2014. febr. 9. 18:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem sokra megyek azzal, ha este 6.-ig van ügyfélfogadás, mert én egy kis faluban lakom, és innét délután 3 után már nem is indul busz még a legközelebbi városba sem, a megyeszékhelyre meg főleg nem. Egy szállodai appartmant nem fogok azért kibérelni egy estére, hogy elküldjék nekem azt az egységcsomagot, amit az elmult 6 évben rendszeresen kiküldtek, holott nem is volt rá szükségem, most meg, amikor valóban kellene, nem küldik.
2014. febr. 9. 18:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Aktuális még a kérdésed?

Küldj be valaki ismerősöd a helyi NAV-hoz, ki szokták tenni a pultokra a borítékokat, csak el kell venni.

2014. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!