Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha csinálok olyan facebook...

Ha csinálok olyan facebook oldalt, ahol smsért adok fogadás tippeket kell belőle adóznom?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy nem mert már az sms szolgáltató adózik belőle és jutalékot kapok. Illetve az ilyen sms tipp adó oldal legális?
2014. febr. 20. 11:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igen, kell adóznod utána.

Bár a GHV-nak tetszene az ötlet, mivel ha nem jön be a tipped akkor megtévesztetted a fogyasztót.

Na meg ki az a hulye aki ezért pénzt ad ki ha egyszer annyi ingyenes oldal van?

2014. febr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

XD

LOL

2014. febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ne már!

Már millió egy ilyen van.


Nem értem, ha valaki annyira jó tippeket tud, akkor miért van szüksége, hogy emberektől szedje be a pénzt? Ha nem vagy önző add ingyen. Ha úgy gondolod, hogy sok munkát fektetsz bele, akkor ne add ki senkinek az infót, játssz egyedül.

2014. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
És igen, kell adózni.
2014. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem csak adózni kell, hanem vállalkozónak is kell lenned.
2014. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
miért kéne vállalkozói engedély? amugy gyakorlatilag partner lennék itt [link] biztos kéne ide? és biztos kéne adóznom?
2014. febr. 20. 23:14
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha érne valamit a tipped, akkor te magad játszanád meg.

Mivel nem így történik max. cigány tenyérjósnak mehetsz el!

2014. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Elkezdtem olvasni és a harmadik (3.) bekezdésben van, még csak lejjebb sem kellett görgetni!!!!:


"Hozzá teszem ez ILLEGÁLIS, mivel Ön feltehetően nem adózik, és nem cégszerűen végzi ezt a tevékenységet. "


Ennyit erről!!!


Hogy akarsz te tippeket adni, ha ezt sem vagy képes elolvasni.?Te is csak lehúzni akarsz embereket mint a legtöbbje!

2014. febr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Továbbolvastam megvan a csali, de akkor is lehúzás tőletek!
2014. febr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ennyi erővel lottószámokat is árulhatsz! :-)
2014. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!