Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Nincs nyomtatóm, bevihetem...

Nincs nyomtatóm, bevihetem NAV-hoz pendrive-on a dokumentumot amit be kell mutatni?

Figyelt kérdés

Beküldtem egy nyomtatványt, visszaírtak hogy hibás. Nem tudom viszont, hogy mit kell javítani.

A. opció

Személyesen be kell menni, kinyomtatott dokumentumokkal, de nincs nyomtatóm.


B. opció

Telefonon intézem. Nincs TEL pin kódom még.


Kérdés:

Ha bemegyek személyesen, és viszem pendriveon a pdf dokumentumokat, a nyomtatványt, meg amit ők küldtek javításra felszólítást, akkor kinyomtatják nekem vagy elegendő ha ott megnézik digitálisan?



2014. márc. 6. 10:36
 1/5 tetro ***** válasza:
57%
Biztos hogy nem. Melyik városban laksz? Nincs olyan hely ahol tudnál nyomtatni?
2014. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bp., nem tudom, de nem is adnám oda a személyes adataim, pénzügyi dolgaim egy vadidegen embernek, ez rám és a NAV-ra tartozik.


A TEL nyomtatványon kérvényezett PIN kódot mennyi idő alatt küldik meg?

2014. márc. 6. 11:09
 3/5 tetro ***** válasza:
89%

11.09

Budapesten minden sarkon van egy nyomtatós. Senkinek semmit nem kell odaadnod. Ki van rakva tíz gép, bedugod a pendrive, kinyomtatod. Isten hozott a Nagyalmában :D

2014. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a múltkor úgy mutattam be, hogy lefényképeztem a mobilommal a monitoron megnyitott dokumentumokat, és még mosolyogtak, hogy milyen találékony vagyok, szóval vigyed nyugodtan.
2014. márc. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet a vírusok miatt nem engedik.
2014. márc. 6. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!