Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Valaki segítene kitölteni az...

Valaki segítene kitölteni az adóbevallásom?

Figyelt kérdés
két diákszövetkezetnél dolgoztam, azt se tudom h fogjak hozzá, nincs ismerős aki ért hozzá.
2014. máj. 5. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Könyvelőnek hívják az illetőt. Vagy felhívod a diákszövetkezetet. Bár nem értem mi olyan nehéz benne, összeadást már az első osztályban megtanították, mást nem kell csinálni.
2014. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor esetleg segíthetsz te is a károgás helyett! diákszöv nem segít mert csak akkor csinálják ha csak ott voltam! az amugy h nem tudom mit kell írni és hova képzeld... nyilván te magadtól csináltad elsőre mert olyan pro vagy
2014. máj. 5. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
NAV honlapról töltsd le a bevalláskitöltő programot.
2014. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jo és kkor ezzel megint sokat tudok
2014. máj. 5. 16:59
 5/7 anonim ***** válasza:
A diákszövetkezetektől kapnod kellett egy "M30" nevű nyomtatványt, annak az adatait kell beírni a bevallásba. Szüleid sem csináltak soha egy bevallást sem? Vagy barátok, szomszéd, stb? Valaki csak tud segíteni...
2014. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elvileg kaptál papírt a szövetkezetektől a tavalyi keresetedről, ott szépen le van írva hogy melyik sorba milyen számot kell írni. Mivel két szövetkezetnél voltál, így lesz olyan sor amibe mindkét szövetkezet ad meg számokat, ezeket össze kell adni.


Ha nem megy akkor keress meg egy könyvelőt. Vagy kérdezz meg valakit a családban aki már töltött ki életében adóbevallást, biztos van olyan.

2014. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Írj privátban, segítek.
2014. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!