Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adóbevallás! Egyszerűsített...

Adóbevallás! Egyszerűsített munkavállalás után hogyan? Ugyanazon cégnél állandó is voltam két hónapig, de már nem dolgozom ott.

Figyelt kérdés
Jelenleg HTB vagyok, köznapi nyelven munkanélküli.
2014. máj. 15. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

ha tavaly voltál alkalmis, akkor napi 4510 ft adómentes, azt be sem kell vallani. A felette levő részt bevallod és megfizeted az szja-t utána.

Pl dolgoztál 30 napot, akkor 30*4510 feletti részt írd be a bevallás első sorába.

2014. máj. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
6órában voltam beugrós. Köszönöm! Akkor ezek szerint csak az állandós 2 hónapomat kell felvezetnem?
2014. máj. 15. 13:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, csak azt, ha az alkalmi munkavállalás napi összege nem haladta meg a 4.510,- Ft-ot.
2014. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!