Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kezelő nélküli snack automatás...

Kezelő nélküli snack automatás értékesítésből származó bevételt hogyan kell bevallani?

Figyelt kérdés

Szeretnénk egy ital- és étel automatát üzemeltetni. Úgy tudom, hogy a TEÁOR (52.63) bejelentésén kívül nem kell hozzá más. Vagy mégis?

Azt is megtaláltam, hogy az Áfa tv. 167 szakasza szerint nincs nyugtaadási kötelezettség, mert kezelő nélküli automatáról van szó.


2014. máj. 20. 09:36
 1/1 anonim válasza:
ahogyan akarod. Én onnan semmit se vallanék be... Hát hogyne... Majd,ha a pincérek is leadóznak a borravaló után meg a kutasok. max 1 évre bevallanék 10 zacskó csipszet,2 csokit meg 5 energia italt, és leirnám az adóból,hogy a többi megromlott :DD
2014. máj. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!