Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » NAV-nál megcsinálják nekem az...

NAV-nál megcsinálják nekem az adóbevallást, ha beviszem az adóigazolásokat?

Figyelt kérdés
Mivel mindjárt Május 30. van így mindenképpen be kell most már adnom az adóbevallást de nem tudom megcsinálni gépen, nem igazán értek ehhez.. vagyis inkább semennyire. Ha bemegyek a NAV-ba az adóigazólásokkal akkor ott megcsinálják ?

2014. máj. 26. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

februárt 15-ig lehetett megcsináltatni a NAV-nál.

Egyébként pedig május 20-ig kellett leadni.

Szóval már mindkét határidőt igencsak lekésted.

2014. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

Május 20 volt a leadási határidő, nem 30! Jó reggelt! Egész múlt héten erről szóltak a hírek, meg már előtte is többször volt róla szó.

Nem csinálják meg a NAV-nál, (arról február 15-ig kellett nyilatkozni)max lehet, hogy segítenek, de ha nagyon nem megy, keress fel egy könyvelőt, némi pénzért megcsinálja, aztán viheted is.

2014. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!