Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Miért birkázzák le az embert...

Miért birkázzák le az embert ezen az oldalon ha az illető igénybe veszi a családi adókedvezményt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 19:28
 1/7 anonim válasza:
Mert irigyek.
2014. jún. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Ki birkáz le?MIért?Ha jogosult valaki,az a marh@,aki nem veszi igénybe...
2014. jún. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Imre Pál válasza:
20%

Én meg az évi 300 000 Ft-os holokauszt kárpótlást szoktam igénybe venni.

Akik lebirkáznak azokkal ne foglalkozz. Rájuk se hederíts.

2014. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ok
2014. jún. 3. 20:03
 5/7 anonim válasza:
7%
A nácinak nevelt kisgyerekek, akiknek az egyetlen szórakozása a GYIK-en való gyűlölködés (a játszótereken való rongálások után) valóban szoktak birkázni, nekik mindenki birka aki fideszes, akinek nem szar magyarország, aki nem akarja lemészárolni az amúgy is fogyó lakosságot... soroljam még? Na ezeknek mi vagyunk a birkák, pedig ők azok, mert egyiküknek sincs esze megmondani a társának, hogy ő különb és abba hagyja ezt a hülyeséget.
2014. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Őszödi Ferenc ***** válasza:

a fideszeseket birkázzuk le, nem a nagycsaládosokat!

beeee-eeee

beeee-eeee

beeee-eeee

bégess a vezérnek!

beeeeeeeeeeeeeeee

2014. jún. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyent még nem olvastam. De akit lebirkáztak, mert a teljes összeget igénybe tudta venni, azt biztosan jól kereső Fideszes.
2014. jún. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!