Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Lángos árulásához kell valamil...

Lángos árulásához kell valamilyen szakma, vagy elég az alkalmi munkavállalói kiskönyv is?

Figyelt kérdés
Büfékocsiban lenne. M
2010. jan. 7. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Alkalmi munkavállalói kiskönyv alkalmazottnak kell. Ha te akarsz nyitni, akkor vállalkozóként teheted meg. Szakma nem kell hozzá.
2010. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tévedés, kell hozzá. Én is március-áprilisban akarok nyitni egy lángossütőt, de kell hozzá szakma.

Ha csak alkalmazott vagy, akkor is kell, ha egyedül fogsz árulni. De ha ott van a tulaj, akinek van végzettsége, akkor neked nem kell.

2010. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindig lenne mellettem, hisz nem én sütném, hanem az az ember, akinek van hozzá szakmája, csak az a gond, hogy az nem magyarországi engedély. Nem vagyok tisztába ezekkel a dolgokkal.
2010. jan. 7. 19:13
 4/6 A kérdező kommentje:
És mi is a neve ennek a szakmának, vagy éppen miket fogadnak el?
2010. jan. 7. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Vendéglátóipari végzettség kell hozzá (étkezdés, vendéglátó vállalkozó, pincér, szakács, cukrász stb.)

De ha van melletted valaki, akkor nem kell.

2010. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nemmegmondtam válasza:
Manapság diploma kell mán mindenhez...
2010. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!