Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha neten eladtam eszmei (? )...

Ha neten eladtam eszmei (? ) terméket és paypalra gyűlt a bevétel, miként kell utána adózni?

Figyelt kérdés
Tehát ha szerencsejáték tippeket adtam el, szóval semmi kézzelfohatót, majd elég nagy bevételem lett belőle, akkor az miként kell majd feltűntetni... miként bizonyítom, hogy miből jött a bevétel, ha simán csak elküldték paypalra a pénzt...?
2014. júl. 30. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezután nem tudsz adózni, mert felmerülhet a meccsek manipulálása ha te adod a tippeket.
2014. júl. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

én hogy manipulálnám a meccseket már nemazért...? én elemzek, majd megveszik a következtésként kapott tippet...


Valahogy kell adózni...gondolom.

2014. júl. 30. 20:14
 3/3 A kérdező kommentje:
Vagy... esetleg nem tudném valahogy készpénzzé tenni payparól a pénzt úgy, hogy ne menjen keresztül a bankon?
2014. júl. 30. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!