Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Aliexpressről szeretnék...

Aliexpressről szeretnék rendelni egy Nike cipőt, hogyan? (többi lent)

Figyelt kérdés
A cipő magyar forintra átszámolva 15000. Az eladó azt állítja, hogy teljesen eredeti és a feedbackek alapján is jó minőségű áru. Persze tisztában vagyok vele hogy ennyiért nem kapok egy original airmaxet, de ezért megbüntethetnek a vámon? Végül is az eladó azt mondja, hogy eredeti és én akár el is hihetem. Válaszokat előre is köszönöm :).

2014. júl. 30. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van csak elkobozzák. Ha nem akkor jelzik a Nike helyi képviseletének aki vádat emelhet ellened. Ha viszont tudod tanúsítani hogy neked ezt eredetiként adták el akkor talán megúszod az elkobzással.
2014. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom :c, olyan sok embertől hallottam, hogy rendelt onnan és mindig simán átjött.
2014. júl. 30. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már tizenvalahány párat rendeltem saját és ismerősök részére. Eddig mindegyik megérkezett. Senki nem jelentett fel,nem büntettek meg, nem kellett vámot fizetnem stb... Jó minőségű cipőket kaptam. Viszont jóval olcsóbban ,mint Te szeretnéd rendelni.
2014. júl. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vannak olcsóbbak is de azokban már annyira nem bízok. De a köszi a biztatást! Meg fogom próbálni.
2014. júl. 31. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!