Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Behajthatatlan köztartozással,...

Behajthatatlan köztartozással, ha elkezdek véletlenül dolgozni, érhet olyan meglepetés, hogy a fizetésemből vonni fogják a 33 százalékot?

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne érjen meglepetésként, hanem számíts rá, ha VÉLETLENÜL elkezdenél dolgozni :)


(addig azért tudod, hogy kamatozik, ugye? így nem lenne nagy baj, ha nem csak a véletlen szerencse vinne a munkavégzésre :)

2014. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó. akkor inkább maradok hollandiában
2014. aug. 6. 20:59
 3/7 A kérdező kommentje:
tudom hát. szolták írni levélbem a számlaértesítőt. azt hiszik kifizezem, hogy mennyi a kamatz
2014. aug. 6. 21:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb megtalálnak Hollandiában is! Nekünk most olyantól fonnak tartozást, aki Németországban dolgozik.
2014. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nekem nem vonják, ez a lényeg


ismerek itteni magyarokat, akik tartoznak, soha nem hallottam, hogy fizetnének vagy vonnák tőlük

2014. aug. 7. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Most még nem, azért lassan őrölnek a malmok, de biztos fogják, s akkor már tetemes lesz a tartozás!
2014. aug. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az eu-ban megtalálnak. Előbb-utóbb lesz akkora az összeg, hogy megérje keresni. És vonni fogják, nagy sokára is. Van ilyen ismerősöm, elment bejelentetten dolgozni, dolgozni, majd mikor szembesült vele, hogy azonnal vonják, akkor felmondott, mert hogy neki úgy "nincs kedve se a munkához". De valami iszonyú régi dologról van szó. És csak egyre több lesz.
2014. aug. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!