Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Angliában elutasították az...

Angliában elutasították az adószám iránti kérelmemet. Mit tudok ilyen helyzetben csinálni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem értem a kérdést. milyen adószámot akartál igényelni? nem NI szám lesz az?
2014. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen adószám? NI-re gondolsz? Az a helyi TB. Adòszám a szó szoros értelmében vállalkozóknak kell. (UTR szám)

Ha az NI szám iránti kérelmedet utasították el, annak bizony nyomós oka van, mert még egy nyelvet csak makogó is megkapja ha tud válaszolni a kérdésekre és rendelkezik lakcím igazolással, és van személyije/útlevele.

2014. aug. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerintük nyomos, szerintem nem. Vittem munkáltatói igazolást (segélyen így nem élnék), minden létező dokumentumot, igazolást a lakcímről...


Ami a lényeg: így nem is tudok itt dolgozni? Újra meg lehet próbálni igényelni?

2014. aug. 10. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:
NI szám nélkül nem dolgozhatsz hivatalosan. Mi volt az indok, amiért elutasították? Ezt írd le kérlek! Ha vittél minden papírt, akkor esélyes hogy a múltaddal nem tiszta valami, lévén lecsekkolják az útlevél/személyi adataidat, így ma már pl. bűnözőknek, vagy aki priuszos, annak már nem adják meg.
2014. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kb annyi, hogy tavaly már dolgoztam itt öt hónapot amit nem jelentettem be vagyis nem kértem NI számot
2014. aug. 10. 22:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor jogos hogy nem adtak ni-t. Most a bevándorló kérdésre nagyon ráálltak, téged gyakorlatilag illegálisnak minősìtettek. Nem vêletlrn mondja mindenki hogy első intézkedés az NI intézése! 5 hónapig feketén dolgoztál, ez rossz pont a szemükben. Kérjél új időpontot, hátha egy másik ügyintéző elnézőbb lesz. A kelet-európai ügyintézők a legjobbak, indiaiak a legrosszabbak.
2014. aug. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!