Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A NAV-nál miért nem fogadják...

A NAV-nál miért nem fogadják el ezt a papírt?

Figyelt kérdés
Új adókártyára lenne szükségem, mert ellopták az irataimat. A rendőrségtől kapott igazolásommal először elmentem a kormányhivatal áldozatsegítő szolgálatához, ahol kiállítottak nekem egy papírt amivel állítólag ingyen megcsináltathatom az új kártyát. Ma el mentem a NAV-ba, de azt mondták ők nem fogadják el ezeket a papírokat. Akkor hogy is van ez?

#irat #NAV #adókártya #ellopott okmány #áldozatsegítő
2014. aug. 13. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugye nem azt akarod mondani, hogy nem kérdezted meg ott helyben a NAV munkatársát, hogy miért nem fogadják el a papírt, és mit kell vinned helyette?
2014. aug. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Dehogynem kérdeztem meg. A nem túl közlékeny ès segítőkész hölgy annyit mondott, hogy ő ezzel nem tud mit csinálni, mert a törvényben nincs benne. Úgyhogy vagy kifizetem az új kártya árát, vagy kitöltök még egy papírt, amit 1 hónapig bírálnak és vagy kapok támogatást vagy nem...csak akkor nem értem, hogy az áldozatsegítők miért tudtak erre kiállítani egy papírt a költségmentességről.
2014. aug. 13. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!