Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ügyfélkapun látható valahol,...

Ügyfélkapun látható valahol, hogy "TB" biztosítva vagyok-e?

Figyelt kérdés

Tehát aki maga fizeti csekken, megnézheti, hogy megérkezett az összeg, rendben van-e minden...

vagy akinek a munkahelye fizeti, az ellenőrizheti-e ilyen úton, hogy a munkaadó befizette a dolgozója után vagy sem...???


Ha igen, merre találom ezt?



2014. okt. 14. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Miután belépsz, és átléptet a szolgáltatás oldalára, ott van olyan, hogy "BIZTOSÍTÁSI JOGVISZONY". TAJ számot meg kell adni.

2014. okt. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Illetve a másik szolgáltatás az eBEV, amit tudok ajánlani:


[link]


Belépés után itt elég sok minden érhető el. Pl. "Szolgáltatások" => "Járulékadat-kivonat", ahol havi lebontásban elérhető, mennyi adót és járulékot fizet utánad a munkáltatód, milyen munkaviszonyban foglalkoztat, stb. Ugyanitt a "Biztosítotti bejelentések lekérdezése" résznél azt tudod megnézni, hogy mikor hogyan lettél bejelentve a NAV felé a munkáltatód részéről.

2014. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megnéztem, de itt tól-ig időpontok vannak, és az nem látszik, hogy jelenleg úgymond be vagyok-e fizetve.

Fel vannak sorolva a cégek tól-ig dátummal, az rendben is, de az utolsónál ami az én esetemben nem cég, hanem magam fizetem, ott csak a "tól" van. Nyilván ha lesz munkahelyem lezárt lesz, de ebből honnan lehet tudni, hogy most minden rendben-e?


Összekeveredtek a csekkjeim, nem találom néhány papírom, és van egy olyan érzésem, hogy nincs minden rendezve. Ezt szeretném jelenleg megnézni, de itt nem derül ki...!

Legalább tudnám, hogy melyik csekket keressem még...


Tud valaki segíteni?

2014. okt. 15. 10:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd le az EBEVben az adófolyószámlád, abban a bal oldalon fel vannak sorolva az előírások (fizetési kötelezettségek), bal oldalon a befizetések.

Az adónem egyenlegéből meg meglátod, hogy van-e tartzozásod és ha igen, mennyi.

2014. okt. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!