Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Diákmunka után kell készíteni...

Diákmunka után kell készíteni adóbevallást?

Figyelt kérdés
Idén Augusztusban dolgoztam két hetet diákmunkásként. Kell készíteni adóbevallást? és ha igen,akkor mikor? előre is köszönöm!
2014. okt. 15. 15:49
 1/6 anonim válasza:

igen, kell

valamikor májusban van a határidő

2014. okt. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Tavaly nyáron is dolgoztam de akkor csak egy napot. Arról is kell?
2014. okt. 15. 15:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Az összege meghaladta a 4510 ft-ot. Kicsit utánaolvastam.
2014. okt. 15. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Munkáltatód majd küld egy papírt és az alapján kell kitölteni az adóbevallást.
2014. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Enikő64 ***** válasza:
A munkaviszony befejeztével a munkáltató ki kell adja az Adatlapot,amin szerepel a jogviszony minősége,időtartama, kifizetések összege-annak alapján kell 1453-as nyomtatványon SZJA bevallást kitölteni.Beküldési határidő:2015.február-május
2014. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az lehet,csakhogy én 2013-ban is dolgoztam,és mivel nem jelentkeztem ki a diákszövetkezetből,ezért nem küldtek papírt,hogy nekem 2014.májusáig a 2013-as bevételeimet be kell fizetnem... ha majd kijelentkezek a diákszövetkezetből,akkor kell majd mind a két évet lejelentenem a NAV-nál?
2014. okt. 15. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!