Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha megszűnt a munkaviszonyom,...

Ha megszűnt a munkaviszonyom, utána honnan tudok olyan dokumentumot letölteni amivel TB-t betudom fizetni magamnak a nav honlapján jártam, de nem tudtam letölteni a programot nem működik?

Figyelt kérdés
Menjek be az apeh-hoz várakozzak órákig egy szaros papírért vagy ezt meg lehet oldani otthonról is? Mit csináljak és hogyan?

2014. okt. 29. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
van 1 telefonszámuk ahol infót kaphatsz, 06 40 42 42 42
2014. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

óh de az pénzbe kerül..:S

még valaki segítene?

2014. okt. 29. 15:54
 3/7 A kérdező kommentje:
ügyfélkapun keresztül eltudom intézni?
2014. okt. 29. 16:11
 4/7 anonim ***** válasza:
A keretprogramot nem tudtad letölteni, vagy a nyomtatványt?
2014. okt. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a programot le de az is 2006-os és a nyomtaványhoz kell a program meg valami kód..komolyan nem tudom már mit csináljak..utálom az egészet.
2014. okt. 30. 01:01
 6/7 anonim ***** válasza:

A keretprogram legújabb verziója 2014. júniusi.

Nem az ABEV-et töltötted le véletlenül az ÁNYK helyett?

Kód meg nem kell sem a programhoz, sem a nyomtatványhoz.

Innen le tudod tölteni mindkettőt:

[link]

Előbb letöltöd az "Általános Nyomtatványkitöltő (ÁNYK) program"-ot a keretprogramok közül,

utána a 14T1011 nyomtatványkitöltőt,

azután a 14T1011 aktív súgót.

Ha kitöltötted, ügyfélkapun keresztül is beküldheted.

Ha végképp nem tudod letölteni a keretprogramot, vagy a nyomtatványt, akkor adj egy e-mail címet és elküldöm neked PDFben az üres nyomtatványt. Lehet, hogy az aljára a kitöltés hiánya miatt kiírja, hogy hibás, de ha kézzel töltöd ki és úgy postázod, nem fognak problémázni rajta.

2014. okt. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Írtam privátba! :)
2014. okt. 30. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!