Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A májusi adóbevallásig mennyi...

Lozso230 kérdése:

A májusi adóbevallásig mennyi pénzt kell összeggyűjtenem?

Figyelt kérdés
Ha 2013 márciusában vásároltam egy lakást 7.500. 000 forintért,5. 000. 000 forint hitellel, amit 2014 júniusában eladtam 8.250. 000 forintér, ebből 4.967. 000 forint a hitel visszatörleszésébe fordult és a maradék összeg szintén egy lakásvásárlási hitel önrésze lett, a hitel összege 7.400. 000 forint, az új lakást 9.900. 000 forintért vásároltam, akkor számszerűen mennyi adót kell fizetnem? Sajnos az adóhatóságtól csak az általános, adótörvényből kimásolt szöveget kaptam válaszként, ami nekem egyszerű embernek sajnos nem adott választ arra a kérdésemre
2014. nov. 10. 09:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!