Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Online pénzárgép HITEl göngy....

Online pénzárgép HITEl göngy. Sztornózása?

Figyelt kérdés
Véletlenül hitel gombot nyomtam és kinyomtatott egy blokkot, de azt hogyan tudom semmissé tenni és a zárásból is törölni? Nem mondták el és fogalmam sincs!
2014. nov. 12. 14:17
 1/4 Józsi21 ***** válasza:
Szia!Kell lennie egy a pénztárgép funkcióit bemutató kézikönyvnek,talán abból ki tudod okoskodni.Viszont van egy telfonszám is a p.gépen,vagy a gépkönyvben,azoké akik beüzemelték a gépet,ök tudnak a leggyorsabban segíteni neked
2014. nov. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
felhívtam őket de olyan bunkók voltak és semmivel sem lettem előrébb. maga a gomb fogalmát probáltam megtudni, hogy mit is jelent most minuszban vagy pluszban leszek nap végén, meg hogy ezzel már semmit nem tudok csinálni. Ez nagyon jó hír. napi bevétel módosító könyvbe kell beírnom, de nem tudtam meg, hogy most ez minek is számit. A hitellel bevitt összeg 1450 Ft nekem a minuszom eddig 915 ft szóval nem is értem az egészet, de annyira ideges vagyok és senki sem tud segíteni.
2014. nov. 12. 14:55
 3/4 Józsi21 ***** válasza:

Sajnos rossz hírem van!Kommenedből arra következtetek hogy hiányod van 2365Ft 1450Ft amit hitelbe ütöttél be,de kp-t vettél el, meg a 915Ft amit gondolom az X-es zárásból számoltál ki.

Sajna igazábol nem tudok mit tanácsolni,mert nem ismerem a gépeteket.Amugy a zárásból nem tudod az elütést stornózni,annak mindenképpen nyoma marad.

2014. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyira utálom ezt az olnine pénztágépet, heti szinten gondom van vele ez előtt úgy szerettem a gépemet, de ez borzasztó! Nem tudom mi lesz, de igazából már nem is érdekel az egész...
2014. nov. 17. 13:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!