Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A NAV miért nem értesít, ha...

A NAV miért nem értesít, ha fennakad vámolás közben a rendelt árum?

Figyelt kérdés
Több, mint egy hónappal ezelőtt rendeltem Ebay-ről magánszemélytől termékeket, a gond az, hogy utólag vettem észre, hogy nagyon hasonlítanak márkás termékekre. Ebből gondolom, hogy lehetséges, hogy hamisítványok. Írtam Email-t is nekik, eddig nem válaszoltak. Mert ugye hoztak egy új törvényt, hogy a NAV embereinek figyelniük kell a szerzői jogi termékeket. A másik furcsaság az, hogy ugyan azt a terméket Angliából is be lehetne szerezni picit drágábban de ugye azt biztosan megkapnám, mert uniós országról van szó.

2014. nov. 13. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Természetesen éetesítenek ilyen esetben. Mostanában 6-8 hét is lehet egy kínai csomag.
2014. nov. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!