Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy szállhatok ki ebből a...

Hogy szállhatok ki ebből a mobil-adat havidíjból?

Figyelt kérdés

Egyelőre bezártam a boltom, de a cég más tevékenységgel tovább működik, de ehhez már nem kell a pénztárgép. Szüneteltetés be van jelentve, de ez a mobil-adat állandóan küldi a felszólító sms-eket, emaileket....

Nem tudom mikor fogok olyan tevékenységet végezni, amihez kellesz a pénztárgép. Ha mondjuk 3 év múlva, akkor addig fizetgessem a havidíjat?


2015. jan. 10. 01:33
 1/2 anonim válasza:

Szüneteltethető-e a szolgáltatás?

Igen. A szüneteltetés iránti igényét az Előfizető írásban, postai úton, tértivevényes vagy ajánlott levéllel jelezheti a Szolgáltató felé (cím: 1037 Budapest, Montevideó u. 3/b. III/1.), kizárólag a Szolgáltató erre a célra rendszeresített formanyomtatványnak igénybe vételével (a formanyomtatvány letölthető a Szolgáltató weboldalán: www.mobil-adat.hu).

[link]

2015. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! Meg mertem volna rá esküdni, hogy valahol azt olvastam az ászf-ben, hogy ha szüneteltetem, akkor is kell fizetni a havidíjat. Mindenesetre most nem találok ilyet, ezek szerint lehet csak a navnak jelentettük le a szüneteltetést.

Köszi szépen!

2015. jan. 31. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!