Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan kell kitölteni a...

Hogyan kell kitölteni a 1453-as nyomtatványt az ÁNYK programban?

Figyelt kérdés

Tavaly 4 helyen dolgoztam: 3 diákszövetkezetnél + 1 önkormányzatnál.


Hogyan töltöm ki ez esetben az elektronikusan az SZJA bevallásomat?


Jövedelem igazolások megszerzése folyamatban van.

De jövedelemnek mit írjak be? Adjam össze az összes helyen kapott bruttó bérem és azt írjam be vagy mindegyikhez tölrsek ki külön nyomtatványt? Jövedelem igazolást hogyan mellékelem? Illetve hogyan tudom elküldeni a NAV-nak a bevallásom?



2015. febr. 3. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
a legjobb, ha megkérsz valakit, aki ért hozzá. Szerintem inkább ne állj neki egyedül.
2015. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

1 darab bevallást kell kitöltened, tehát értelemszerűen az azonos kategóriákat össze kell adni. A program kiszámolja magának az adódat a jövedelem alapján. Az igazolást nem kell mellékelni. El tudod küldeni a NAV-nak papíron is, vagy ha van ügyfélkapud, akkor azon keresztül is.

Olvasd el a nyomtatvány kitöltési útmutatóját, minden le van benne írva!

2015. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!