Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mi a pontos menete a 27%-os...

Mi a pontos menete a 27%-os EHO befizetésének a NAV felé? (önkéntes magánnyugdíj pénztár)

Figyelt kérdés

Szóval.Megszűntettem az önkéntes magánnyugdíjpénztári tagságomat.Tőkét, hozamot kifizették.Kaptam erről kimutatást is, amin rajta van, hogy mennyi EHO-t kell befizetnem.Hogyan kell?

Bemegyek a Nav-hoz és ott befizetem kp-ban és ennyi?

Vagy valamilyen csekken kell?

Előre is köszönöm.



2015. márc. 14. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Az első linken a listából a 13. sorszám alatti csekkre van szükséged.

Ezt kérheted telefonon, levélben, vagy ügyfélkapun keresztül a 2. linkben leírtak szerint


Ha bemégy személyesen, és van bank kártyád, akkor ott már azzal is rendezni tudod. Készpénzt nem fogadnak el. De ha bank kártyád nincs és bemégy személyesen, adnak csekket, és akkor nem kell velük levelezned, vagy ügyfélkapuznod.

2015. márc. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. márc. 15. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!