Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Munkahelyem készíti az adóbeva...

Munkahelyem készíti az adóbevallásomat, ma felhívtak, hogy tavaly nem lett érvényesítve a családi adókedvezményem, tehát kb. tavaly 750000 ft al több adót fizettem be. Ez vissza jár, ha igen mennyi?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 19:57
 1/2 Icus47 ***** válasza:
Ez ebbe a formában igy nem igaz. Semmi nem jár vissza, csak lehetőség a családi kedvezmény is.Egy gyermek után 750 ezer ft. az ADÓAALAP KEDVEZMÉNY. Természetesen, önellenőrzéssel utólag is igénybe lehet venni, de ezt a munkáltató nem csinálhatja meg. Bár aki annyit keres, hogy nem vesz észre, hogy kevesebb pénzt kap,annak bizonyára nem gond szakembernek fizetni az elvégzett munkáért. Kb. 120 ezer Ft. az adó kedvezmény egy gyermek után.
2015. márc. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jo de én igenyeltem csak a munkahelyem elcseszte.
2015. márc. 26. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!