Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Online fogadás utáni adózás...

Online fogadás utáni adózás iránt érdeklődtem a NAV-nál, de már két hete semmi válasz nem jött. Ugyebár sportfogadás esetén ügyletenként kell a bevételt és a költséget elszámolni, de online fogadás esetén külföldi oldalon, mit és hogy kell?

Figyelt kérdés
Valamint ha felteszek 10.000 Ft-t és ha nyerek 15.000 Ft-t akkor csak az 5.000 Ft után kell adózni?
2015. ápr. 1. 13:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szerintem úgy nincs is értelme valamit elkezdeni, hogy "áhh majd úgyis lesz valami". Ha valamit elkezd az ember, akkor azt tegye magabiztosan. Meggyőződésem, hogyha ésszel csinálja az ember és nem a betett összeg tízszeresét akarja nyereségnek, hanem a tizedét pl, akkor sokáig ki lehet húzni, főleg ha biztos meccseket tesz (élőfogadás). Most egy próbát megér az elképzelésem, és ha bukok egy ezrest pl, akkor nem bánom. De ha bejön az elmélet, akkor már nagyobb pénzzel is megpróbálom. Most ha felteszek 5.000 Ft-t és ha összesen nyerek 5.500Ft-t akkor ez nem olyan nagy nyereség, hogy zárolják a számlám vagy korlátozzák a tétjeim (legalábbis véleményem szerint), és ha egy nap van vagy 4 ilyen fogadás akkor havi 60összejöhet, ami nekem bőven megfelel. Ha meg bukok, akkor így jártam. De ezért kezdem csak egy ezressel és majd meglátjuk.
2015. ápr. 6. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!