Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adóbevallást vissza kell...

Adóbevallást vissza kell küldeni, ha a NAV csinálta meg nekem és jók az adatok?

Figyelt kérdés

A tájékoztatóban azt írja, hogy ha eltérés nincs, akkor további teendő sincs, a bevallást nem kell visszaküldeni. De ez furcsa, lehetséges, hogy nem kell visszaküldeni?

Neten viszont van, ahol azt írják, hogy jót és javitottat is vissza kell küldeni. Melyik igaz?


2015. máj. 7. 05:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt kell csinálni ami a hivatalos papírjukban van amit kaptál a nagy borítékban vagy a NAV oldalán. Szerintem nem kell visszaküldeni de én nem is kaptam semmit.
2015. máj. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na ezt írják a NAV oldalán



Az egyszerűsített bevallást (1453E) a NAV a rendelkezésére álló adatok alapján elkészíti és legkésőbb 2015. április 30-ig megküldi a megadott postacímre vagy az elektronikus tárhelyre. Ha az adózó elfogadja az elkészített bevallást, nem kell semmit tenni - „hallgatás beleegyezés” alapon -, az az adózó által benyújtott bevallásnak minősül 2015. május 20-án.


Tehát nem kell viszaküldeni

2015. máj. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!