Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Nem jelentettek be alkalmival....

Sebok kérdése:

Nem jelentettek be alkalmival. Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

83 napot dolgoztam alkalmival 30 napot voltam csak bejelentve mint kiderül az adóbevalláskor. Kerestem a munkaadókat.terelik a szót.Hogy utalásnál nem válogatja ki,nem figyeli kire-mire utal.nem nézhető vissza hogy utalták e a járulékomat. A másik válaszolni se válaszol. Azt mondták a könyvelő se fogja tudni a választ.meg ilyet hogy nekem úgyis mindegy nem számít.. Mondom ezekkel a napokkal igazolom hogy ne vonják meg tőlem egy évre a hatalmas segélyt.meg ha 3 éven belül újra munkanélkülit kapnék ezek a napok is beleszámolnak. NYugdíjba nem de a szolgálati időbe meg igen.plusz ugyan ez a cég állandó bejelentés mellett egy full hónapot kihagyott.most mindenki terel. Be akarok menni jövőhéten a könyvelőhöz de ha ott is fennakadásra találok akkor mi legyen? kissé bosszant hogy rá se néznek,őket nem érdekli. ha odaállnának hogy bocsi ezt itt és itt ekkor meg akkor elszúrtuk tényleg...

jelentsem fel őket?



2015. máj. 8. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen munkaszerződésed volt?
2015. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Alkalmi munkáról kiadták hogy melyik nap,helyileg melyik boltban és hány órát mennyi órabérben dolgoztam(ezek se stimmelnek mármint az összeg a bejelentéssel) vmi sávos bejelentést emlegettek
2015. máj. 11. 12:34
 3/4 anonim válasza:
Ha egyszerűsített munkavállalásban voltál, akkor azt nem kell feltüntetni a bevalláson. Nekem ezt mondták a NAVnál.
2015. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de ha a napi összeg felett kerestél akkor még a különbözet 16%-a adó.és feltüntetni fel kell,csak nem adóköteles. Nekem az a bajom hogy nem voltam bejelentve. ugrik a szolgálati időből pl.. és senki nem mondd semmit hogy mi van
2015. máj. 15. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!