Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Van aki már átlépte a netes...

Van aki már átlépte a netes használt dolgokból való évi 600 000 Ft bevételt? Ha igen, akkor adózott utána? Ha nem, akkor lett belőle valami? Hol tudom az adózást igényelni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Adózást igényelni? Nem adózást kell igényelni, hanem egy papírt kitölteni a pluszkeresetedről. De aki éves szinten 600000 Ft felett ad el, annak általában van egy ismerőse, vagy vállalkozása, ahol el tudja ezt számoltatni.


De egyébként neten keresni kell egy nyomtatványt, amit az ÁNYK programmal kitöltesz, kinyomtatod, és elküldöd, vagy ügyfélkapun keresztül beküldöd.


A pontos nyomtatványt én se tudom, érdeklődj illetékeseknél (ügyvéd, okmányiroda, könyvelő ismerős)

2015. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!