Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés

A kérdés

Lehetek próbavásárló?

Kell valamilyen képesítés azoknak az embereknek, akik boltokba térnek be vásárolni és ha nem üti az eladó a gépbe a litertejet, akkor előkapják az igazolványt és arconcsapnak a bírsággal? Én tök szívesen lennék ilyen, szerintem simán be is válnék mivel 23 évesen sokan saccolnak 16-nak, senkinek eszébe sem jutna, hogy ha nem ad blokkot a light kóla után arra rámehet az ABC-je :D Most mondhatjátok, hogy gonosz vagyok, de egyrészt szerintem sokkal-sokkal előrébb lenne az ország ilyen bolttulajok (és akármilyen csaló vállalkozók) nélkül, másrészt meg csóró egyetemistaként nem ártana a fizetés sem, pláne egy ilyen egyszerű munka után.

2010. febr. 27. 20:37  Privát üzenet  

A válaszok
Írd be google-ba tesztvásárlás. pl. ez is kijön majd, ők néha adnak is munkát, kb havonta egyet, és elég keveset kapsz érte, de ha van szabadidőd ilyeneket lehet csinálni, aztán majd eldöntöd, neked megéri-e. [link]

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2010. febr. 28. 10:11 Privát üzenet

Ezt a munkát összetéveszted az adóellenőri munkával. A próbavásárló nem csak kereskedelmi üzletben vásárol, hanem egyes pénzintézetekbe is kell menni, és azt megfigyelni, hogy milyen az ottani ügyféltájékoztatás.

Aztán még csak annyit, hogy én próbavásárló vagyok, és a héten két gyógyszertárban és egy bankban voltam. Nekem megéri. Nem tudom, hogy az előző mire alapozta a véleményét.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2010. dec. 19. 14:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha gyed-en vagyok, lehetek a bt-ben beltag?
Szülőápolási díj mellett lehetek-e szellemi szabadfoglalkozású?
Ha APEH felé van tartozásom, lehetek egyéni vállalkozó?
Lehetek adótanácsadó ezzel a végzettséggel? Lent!
Ha négy órába bejelentett állásom van, akkor a másik 4 órába lehetek vállalkozó másodállásban? És így kijönne az egész napom? (a nyugdíj miatt kérdezem csak)
Ha gyeden vagyok akkor lehetek ügyvezető?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Adózás, könyvelés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!