Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés

A kérdés

Lehetek próbavásárló?

Kell valamilyen képesítés azoknak az embereknek, akik boltokba térnek be vásárolni és ha nem üti az eladó a gépbe a litertejet, akkor előkapják az igazolványt és arconcsapnak a bírsággal? Én tök szívesen lennék ilyen, szerintem simán be is válnék mivel 23 évesen sokan saccolnak 16-nak, senkinek eszébe sem jutna, hogy ha nem ad blokkot a light kóla után arra rámehet az ABC-je :D Most mondhatjátok, hogy gonosz vagyok, de egyrészt szerintem sokkal-sokkal előrébb lenne az ország ilyen bolttulajok (és akármilyen csaló vállalkozók) nélkül, másrészt meg csóró egyetemistaként nem ártana a fizetés sem, pláne egy ilyen egyszerű munka után.

2010-02-27 20:37  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Írd be google-ba tesztvásárlás. pl. ez is kijön majd, ők néha adnak is munkát, kb havonta egyet, és elég keveset kapsz érte, de ha van szabadidőd ilyeneket lehet csinálni, aztán majd eldöntöd, neked megéri-e. [link]

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2010-02-28 10:11 Privát üzenet
Ezt a munkát összetéveszted az adóellenőri munkával. A próbavásárló nem csak kereskedelmi üzletben vásárol, hanem egyes pénzintézetekbe is kell menni, és azt megfigyelni, hogy milyen az ottani ügyféltájékoztatás.
Aztán még csak annyit, hogy én próbavásárló vagyok, és a héten két gyógyszertárban és egy bankban voltam. Nekem megéri. Nem tudom, hogy az előző mire alapozta a véleményét.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2010-12-19 14:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha gyed-en vagyok, lehetek a bt-ben beltag?
Szülőápolási díj mellett lehetek-e szellemi szabadfoglalkozású?
Ha APEH felé van tartozásom, lehetek egyéni vállalkozó?
Lehetek adótanácsadó ezzel a végzettséggel? Lent!
Ha négy órába bejelentett állásom van, akkor a másik 4 órába lehetek vállalkozó másodállásban? És így kijönne az egész napom? (a nyugdíj miatt kérdezem csak)
Ha gyeden vagyok akkor lehetek ügyvezető?

Kérdések a Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Adózás, könyvelés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu