Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kiadas, koltseg, raforditas -...

Kiadas, koltseg, raforditas - melyik mit jelent?

Figyelt kérdés
Tovabba a teljes koltsegszamitast es a reszkoltseg-szamitast sem ertem. Nagyon halas lennek, ha valaki segitene, es elmagyarazna. Hetfon megyek vizsgazni.

2015. jún. 27. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Az nagyon jó! Égiek legyenek veled! Igen-igen szükséged lesz rájuk, ha vizsga előtt 2 nappal ilyen alap-dolgokat kérdezel, és ráadásul egész litániát kellene írnunk, hogy egyáltalán valami kis fogalmad legyen a dolgokról...

... inkább vedd elő a könyvet-jegyzetet, és amit érkezel, abból olvass át, talán szerencséd lesz a vizsgán!

2015. jún. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon halas vagyok az epito jellegu valaszodert.. De erre senki nem kivancsi. De azert elmondanam, Te nagyokos, hogy ez nem egy tetel, hanem szerettem volna reszletesebben utana nezni valaminek, ezert kerdezem. Tehat nem a vizsga szerves resze, es a szakomhoz sincs sok koze. Ugyhogy kb. 200 egyetemi ora utan, ami a hatam mogott van, ne akarj nekem okoskodni.
2015. jún. 27. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt írod, sürgős, mert hétfőn mégy vizsgázni!


Én éveken keresztül tanultam iskolában és csináltam gyakorlatban ezt a szakmát, tudom, hogy képtelenség így 1-2 mondatban ezeket a dolgokat elmagyarázni! Igen, én ebben "nagy okos vagyok", míg neked ezek szerint halvány f...ogalmad sincs róla!!

2015. jún. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!