Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egyszemelyes vallalkozasomhoz...

Egyszemelyes vallalkozasomhoz meg tudnam egyedul csinalni a konyvelest?

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, mert nem ismerünk.

Ha könyvelő vagy, akkor nyilván, ha analfabéta vagy, akkor nyilván nem.

2015. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem vagyok idiota, egyetemet is vegeztem, nem csinaltam meg konyvelest de meg szeretnem tanulni csak nem tudom hogyan
2015. júl. 20. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha KATA-s vállalkozó vagy, akkor igen, egyéb esetben jobb a könyvelő. Én kétszer voltam vállalkozó, egyszer még a kilencvenes években, akkor saját magam könyveltem, mert akkoriban elemi matek kellett csak hozzá (bevétel-kiadás). Manapság egy csomóféle bevallás van, és állandóan változnak a jogszabályok, hogy mit hogyan kell, szóval másodszor már inkább könyvelőre bíztam.
2015. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a könyvelői szakma ma már messze nem csak az egyszeres vagy kettős könyvvitel vezetéséről szól.

NAprakészen ismerni kell a jogszabályokat, folyamatosan követni a változásokat...

2015. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nyilvan nem vagyok idiota, egyetemet is vegeztem, nem csinaltam meg konyvelest de meg szeretnem tanulni csak nem tudom hogyan"


Akkor ülj be egy suliba 2 év alatt megtanulod.


Ha havi 5-10 ezeret sajnálsz erre, akkor tán nem is kéne ezt erőltetni.

2015. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!