Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan deríthetem ki, hogy...

Hogyan deríthetem ki, hogy mire vonatkozik az adó tartozásom amiről a NAV levelet küldött?

Figyelt kérdés
Csak diákmunkát dolgoztam 2014-ben, amit be is vallottam az alapján, amit az iskolaszövetkezet küldött. El sem tudom képzelni, hogy mire fel jött ki ez a tartozás. Az illetékes NAV ügyfélszolgálatra nem tudok bemenni, mert az ország másik végén van.

2015. júl. 30. 12:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: több diákszövetkezetneél dolgoztam, több tétel szerepelt az adóbevallásban, ezért szeretném kideríteni, hogy melyikkel volt gond.
2015. júl. 30. 12:35
 2/7 anonim ***** válasza:
nézd meg mi a tartozás kódja? ha 124-es, akkor TB tartzozás pl.
2015. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel tb!
2015. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán hívd fel őket.
2015. júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
103. az adónem kódja, ami a személyi jövedelemadó elvileg. Fel fogom hívni őket, csak a mellékelt tájékoztató levelükben azt írták, hogy a telefonos ügyintézésnél (ücc) ki kell tölteni egy adatlapot, (ezt nem is értem) aztán adnak ügyfélszámot, szóval nem olyan egyszerű és gondolom sok gépi, automata menüponton kell végigmenni, mire ügyintézőhöz kerül az ember. És megnézve ezt a bizonyos adatlapot inkább kifogásról, panaszról szól, nekem nincs panaszom, kifizetem, csak tudni szeretném, hogy mit és miért.
2015. júl. 30. 22:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Keress meg egy könyvelőt, adj neki egy ügyfélkapus meghatalmazást. Az ilyeneket 1-2 nap alatt feldolgozza a NAV, és attól kezdve ő a te ügyedben jogosult a net-en eljárni, tehát gyorsan ki tudja deríteni, mi a baja a NAV-nak veled!
2015. júl. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy tartozásról szól a levél????

Nem a bevallással kapcsolatban valami másról?

2015. aug. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!