Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adóbevallásról valamiféle...

Adóbevallásról valamiféle vissza jelzés?

Figyelt kérdés

Hali,


Nekem idén kellett először beadnom az adóbevallásom, ezt sikerült megcsináltatni egy könyvelővel és elküldtem. Viszont nem kaptam róla semmiféle visszajelzést, hogy rendben volt-e minden vagy esetleg kell-e valamit még befizetnem. Ti kaptatok valami visszajelzést? Ha valamivel elmaradtam vagy nem fizettem be valamit arról szoktak csekket küldeni?

Hogy tudok megbizonyosodni arról, hogy minden rendben van az adóbevallásommal, hívjam fel őket aztán majd ők megmondják vagy ennek van valami menete?


Köszönöm!



2015. aug. 3. 17:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Februárban küldtem el egyébként.
2015. aug. 3. 17:18
 2/2 belapus ***** válasza:

[link]


Ha rossz, biztosan kapsz ( valószínűleg már kaptál volna ) értesítést.

Olyan régen töltöttem már ki papír alapú adóbevallást, hogy nem emlékszem arra, hogy az 1 %-os felajánlások átutalásáról küldenek-e levelet, mert mióta ügyfélkapun küldöm be, kapok üzenetet erről.

A bevallás beérkezéséről is értesítenek ( Elfogadó nyugta ), de ez egy automatikus üzenet, nem jelenti azt, hogy jó vagy nem jó.

2015. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!