Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Idézés NAV Bűnügyi osztálytól...

Nyuszely kérdése:

Idézés NAV Bűnügyi osztálytól tanúként?

Figyelt kérdés
Egyszer már keresett személyesen,az ideiglenes lakcímemen (nagyszülőnél),de ott nem lakok egyáltalán. Rá egy hétre kaptam idézést tanúként az állandó lakcímemre. Persze mire a kezembe került a levél,már vége volt az idézésnek pont aznap hála a postának. Bementem,és mondták kapok megint egy idézést. Vajon miért hívhatnak be a NAV-hoz ráadásul a Bűnügyi osztályra? Valakinek tapasztalata?

2015. aug. 18. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Valamelyik cég ahol dolgoztál, összeugrott egy másik céggel. Én is voltam. 3 órás volt a procedura, ebből 2 óra azzal ment el, hogy nem tudtak belépni a rendszerbe, mikor sikerült, akkor nem ment a nyomtató, utána kérdeztek egy csomó mindent, hogy dolgoztame xy cégnél, mi volt a feladatom, kiket ismertem, ki fizetett, ki adott munkát meg hasonlók. Sok kérdés volt, amikor végeztünk, akkor összeomlott az egész rendszer és kezdtük elölről az egészet. A fickó olyan ideges volt, hogy azt hittem előkapja a fegyverét és szitává lövi a gépet meg a rendszergazdát.
2015. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem,csak mert kicsit megijedtem,hogy miért keresett kettő fegyverrel fölszerelt ember az ideiglenes lakcímemen.Rokonom mondta nem itt lakok,megköszönték,és elmentek. Majd jött az idézés...hát kíváncsi leszek.
2015. aug. 18. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó esetben valami régi ügy lesz, sokszor mondhatod, hogy már nem emlékszem.

Nekem mondjuk az akkori főnököm felhívott, hogy ilyen várható, és nálunk mindenkit behívtak, akik a vizsgált időszakban ott dolgoztak.

2015. aug. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!