Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Postán hogy kell feladni az...

Postán hogy kell feladni az adóbevallást? Sima borítékban?

Figyelt kérdés
Fizetni kell érte? Köszi!
2010. márc. 10. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát azt tértivevényesen kellene. A legbiztonságosabb, így tudod igazolni, ha valami baj lenne, hogy te feladtad.
2010. márc. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kaptál bevalláscsomagot, vagy kértél egy Apeh kirendeltségen, akkor a csomagban van boríték és ajánlott szelvény is. Az a boríték bérmentesítve van, tehát május 20-ig nem kell fizetni a bevallás feladásáért, ha abban adod fel. Ha nincs ilyen borítékod, akkor fizetned kell érte, mint más küldeményért.

Érdemes ajánlottan feladni, nem csak simán.

2010. márc. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És ha hatvani vagyok,hova kell címeznem? Úgyis jó,ha kinyomtatom és azt töltöm ki és úgy küldöm el? Mert mostanában nem jutok haza egyhamar.
2010. márc. 10. 11:05
 4/6 anonim ***** válasza:

APEH Észak-magyarországi Regionális Igazgatósága

3550 Miskolc, Pf.: 286.

2010. márc. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. márc. 10. 15:26
 6/6 anonim válasza:
Én tegnap adtam fel és 370Ft-ba került mindenestől.
2010. márc. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!