Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A LightInTheBoxról rendeltem...

A LightInTheBoxról rendeltem 37 euró értékben levámolták a csomagot mennyit kell pluszba fizetnem?

Figyelt kérdés

Ma jött az sms a dhltől,hogy levámolták a csomagot, 37euró volt postával meg vámbiztosítással együtt. Soha nem rendeltem külföldről nem tudom mi a teendő és mennyibe kerül.

Kérdés mennyit kell pluszba fizetnem vámot 37 eurónál?

Másik kérdés,ha kötöttem vámbiztosítást akkor ,ha elküldöm nekik mennyit fizettem pluszba akkor vissza térítik nekem?

Ha túl magasnak találom a vámot akkor meg lehet azt oldani,hogy vissza küldöm és nem fizetek vámot meg semmit?



2015. aug. 31. 19:08
 1/5 A kérdező kommentje:
mert ,ha csak a 27 áfát kell fizetnem akkor nincs 3000ft,ha jól gondolom,de nem vagyok biztos benn.
2015. aug. 31. 19:24
 2/5 kriszmo78 válasza:
Csak áfa megy rá.
2015. szept. 1. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jah meg a dhl lehúz +ba hozzá 3050 ftal :D
2015. szept. 1. 10:27
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én most vettem egy telot töllük, 88GBP volt az ára az áruházban. Mikor fizettem a szállítás mellé bejelőltem a Vám és ADó bíztosítást is. A szállítás és a bíztositás ára eggyütt lett volna 10GBP amit egy 10GBP-s kuponnal én kiváltottam. Igy pont 88GBP-t fizettem 39000ft. Amikor megjött a csomag 9000ft ÁFA + 2000Ft vámeljárási díjat fizettem a postásnak. De mivel kötöttem ezt a bíztosítást és elküldtem nekik a vámeljársi határozatot a 9000ft-ot azaz 22GBP-t visszautaltak a Paypal-omra. Egyszóval le a kalappal korrektek voltak. Ja és magyarul komunikálnak.
2015. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!