Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A NAV-nak melyik a központi...

A NAV-nak melyik a központi ügyfélszolgálata?

Figyelt kérdés

Jól értelmezem, hogy 4 is van neki? [link]

És akkor ezek közül bármelyikbe mehetek ügyet intézni?


(Vidéki vagyok, de a pesti munkám miatt nem tudok a területileg illetékes hivatalba odaérnem. Ezért csak Budapesten tudnám megoldani az ügyemet.

Ha van köztetek hasonló cipőben járó, aki már sikerrel járt pesti nav-ügyfélszolgálaton, leírná, hogy melyik hivatalban fogadták?)

Nem szeretnék hiába odamenni, ezért érdeklődöm itt.

Köszönöm előre is a segítséget!



2015. okt. 27. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ráklikkelsz a linkekre, megkapod az adott ügyfélszolgálat telefonszámát! ;)
2015. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a telefonszámát keresem itt...! Hanem mások tapasztalatát leginkább. Telefonszámot magamtól is megtalálom ha kell. Egyébként hívtad már fel a NAV-ot telefonon bármilyen ügyben is???? Én már igen... Soha többet! Annyi felesleges pénzem nincs...
2015. okt. 27. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg már mindegy, hogy melyik ügyfélszolgálatra mész, bárhol fogadnak. (Pár éve még nem így volt, mindenki csak az illetékes helyre mehetett, de ez már megszűnt.)


Én a NAV Dél-budapesti Adóigazgatósága - Vaskapu u. ügyfélszolgálaton voltam legutóbb, nem vagyok dél-budapesti, de még budapesti sem. Semmi gond nem volt. Az itt felsoroltak közül mehetsz bármelyikbe.

2015. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma voltam. Tényleg mehettem, nem szóltak semmit, az én ügyemet elintézték.
2015. okt. 30. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!