Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Érdekelne, hogy ezek után a...

Érdekelne, hogy ezek után a nyavalyás facebookos V. I. P. fizetős csoportok után nem kellene, hogy adózzanak a létrehozóik? Rengeteg pénzt kaszálnak be adómentesen? Ez nem törvényellenes?

Figyelt kérdés
Ez tudtommal egy fizetős szolgáltatás, amit be kellene jelenteni, nem?

2016. jan. 4. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy nem adoznak?
2016. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért, mert abban sem vagyok biztos, hogy engedélyt kaphatnak e egyáltalán arra, hogy ilyen formában működhessek... elvégre csak létrehoznak csoportokat facebookon és tippeket árulnak. Ezt nem hiszem, hogy az adóhivatal jóvá hagyja. Vagy mégis? Engem bosszant, hogy állandóan ilyen csoportok hirdetéseibe bukok... és nem hiszem h ezeket nem lehetne betiltani!
2016. jan. 4. 14:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért miért kellene betiltani mert te úgy gondolod hogy nem adóznak. Én speciel könyvelés során több céggel találkozom aki igenis adózik utána.
2016. jan. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem... Én csak azt látom, hogy a semmiből egyszer csak létrejönnek oldalak meg csoportok és pénzt kérnek, ami fura volt számomra, bár ha be vannak jelentve, nyilván más a helyzet. Végül is ez egyfajta szolgáltatás... Nem mondom vannak nagyon tehetséges tippadók is köztük, mint a Maestro Tipster oldala, vagy a Happy Day... Csak az bosszantott, hogy én azt hittem, ezek illegálisan működnek a facebookon és hülyére keresik magukat.
2016. jan. 8. 10:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Téged inkább az bosszant, hogy hülyére keresik magukat, te meg nem.

Mit érdekel téged, hogy adóznak-e vagy sem, nem származik veszteséged abból, ha nem adóznak, ahogy azon sem nyersz, ha adóznak.

2016. máj. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked ahhoz mi közöd van? Úgy őszintén.
2016. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!