Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Meddig tart az ilyen eljárás?

Meddig tart az ilyen eljárás?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 5 évben a munkáltatóm készítette az adóbevallásomat, úgy, hogy sosem kaptam vissza pénz. Egy könyvelő hölgy átnézte mind az 5 évet és kb. 200 ezer Ft körüli összeget számolt össze, amit visszakaphattam volna. Az ügyfélkapuján elkészítette az ilyen esetben nav felé benyújtandó dokumentumot, amit 2015. november elején el is küldött elektronikusan. Kb. 1 hónap múlva tájékoztatott, hogy az ügyfélkapuján azt látja, hogy a státusz "feldolgozva", így várjam a hivatalos levelet postán. Azóta se kép, se hang, ő azt mondta, hogy ez normális, hogy hónapokig tart, na de lassan fél évnél tartunk. Érdeklődjek vagy várjak, mitévő legyek?!
2016. márc. 17. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ebben semmi normálisat nem látok...

Érdeklődj a NAV-nál, hogy mi a helyzet ezzel az üggyel kapcsolatban.


Senki nem tudja más bevallását a saját ügyfélkapuján keresztül benyújtani csak akkor, ha Te hivatalos formában meghatalmazod rá a NAV-nál.

Vagy még úgy, hogy a Te ügyfélkapudon keresztül nyújtja ugyan be, de ahhoz el kell hogy áruld a belépő jelszavadat neki.

2016. márc. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!