Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A NAV, rossz címre küldött...

A NAV, rossz címre küldött részemre levelet, el kell-e újra küldenie?

Figyelt kérdés

Egy fontos levelet a NAV, a 13 évvel ezelőtti címemre küldte,persze visszament a levél.Ennek ellenére azt közölték,átvettnek tekintik a levelet.Én úgy tudom,ha rossz címre ment az ajánlott levél,akkor ,nem tekinthető átvettnek.Évekig a jó címre küldték...,érdekes nem?Most azt mondták,nem küldik ki újra!

Mit tehetek?

Előre is köszi a válaszokat.


2016. ápr. 1. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Írj az "Adóalany Nyilvántartási Osztály"-nak, nézzenek utána, hogy a Törzsadatok között nyilvántartott lakcímként mi van bejegyezve, és azt oda mikor vésték fel, dátum szerint.


Ha ott a jó cím van, és van birtokodban olyan levél tőlük, amely azóta már az új címedre ment, tehát ez a mostani eltévedt, csak az ügyintéző figyelmetlenségéből ment a régi címre, akkor lehetőséged van a NAV Jogi Osztályának írt levélben kérni az ügy elintézésének módosítását = vagyis ne tekintsék átvettnek, mert ez az ő saját hülyeségük!!! És igenis kérd az irat ismételt kiküldését a Törzsadatok között náluk is szereplő, bejegyzett jó címre!!!

2016. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1/1 ! Köszönöm válaszod! Válaszodat meg sem vártam,felhívtam az ügyintéző főnökét...,igaz,csak a titkárnő kérdezte meg,miben segíthet.Elmondtam a problémám és láss csodát az ügyintéző megígérte,küldeni fogja a levelem ( a bejelentett valós )címemre,ami már régen regisztrálva volt...

Szóval,az ügyintéző tévedett.De,miért kellet ezért felhívnom a főnökét? Káosz!..

Köszönöm válaszod!

2016. ápr. 1. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!