Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mikorra várható az adó visszat...

Mikorra várható az adó visszatérítésem, ha a 30-ik nap munkaszüneti napra esik?

Figyelt kérdés
Mikorra várható az adó visszatérítésem, ha a 30-ik nap munkaszüneti napra esik, ugyanis az idei bevallásomat április 7-én érkeztették, jár vissza adó, de május 7-e szombat. Esetleg megkapom 6-án, pénteken?
2016. ápr. 23. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Júniusban esetleg...
2016. ápr. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nem hiszem, hogy egy hónapot késne a kifizetése. Tavaly pont a 30-ik napon megkaptam, most pusztán az a kérdésem, hogy 6-án pénteken, vagy 9-én hétfőn. Sajnos nekem még ez a két nap is sokat számít.
2016. ápr. 24. 08:05
 3/3 anonim ***** válasza:

"A 30 ügyintézési határidő", amely a hivatalok számára kötelező, azt jelenti, hogy legkésőbb a 30.-ik napon kötelesek valamit lépni!!!

Vagyis, ha a határidő lejárta előtti pénteken indítják a pénzedet, akkor is már csak számlára utalásnál kb. kedden, postai utalásnál inkább szerdán fogsz hozzájutni a pénzedhez!!!

2016. ápr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!