Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Pályakezdés és támogatás. Jár...

Pályakezdés és támogatás. Jár még kezdemény?

Figyelt kérdés

Gyógyszertári asszisztensként végeztem idén januárban. Elkezdtem dolgozni februárban egy patikában. 2 hónap után elbocsájtottak pénzügyi okok miatt. Mivel járt utánam kedvezmény (6+3 hónap), és ebből 2 hónapot dolgoztam csak, akkor a maradék 7 hónap támogatásom ugrott? Jelenleg munkát keresek magamnak, de legyünk reálisak. Hamarabb vesznek fel egy pályakezdőt(akinek még megvan a 9 hónap kedvezménye), mint egy olyat akinek már nincs. Nagyon megvisel ez az egész, mert nagyon kitoltak velem. Ez egy hatalmas szemétség volt amit tettek.

Valaki tudna ebben segíteni?


2016. máj. 2. 11:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Kedvezmény*
2016. máj. 2. 11:48
 2/2 anonim ***** válasza:
A munkaügyis ügyintéződ azért van, hogy ebben segítsen. Ha munkát nem is ajánl... :S Bátran fordulj hozzá!
2016. máj. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!