Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Februárban elküldtem a 1553ny...

Februárban elküldtem a 1553ny nyelű nyilatkozatot, de még nem kaptam meg a NAV-tól az adóbevallást! Ezt úgy emlékszem április 30-ig el kellett volna küldeniük nekem, hogy ellenőrizni tudjam. Ilyenkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Telefonon érdeklődj utána, mert tényleg meg kellett volna kapnod a kész verziót.

Amivel ha egyetértesz nincs további teendőd, ha úgy látod, hogy nem stimmel valami adat, akkor viszont javítva május 20-ig vissza kell küldened.


Nem ügyfélkapun küldted be elektronikusan?

Mert akkor az ügyfélkapu tárhelyedre fogod megkapni a kész verziót is.

2016. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Postán küldtem be. De nem tudom ilyenkor mivan most mehetek könyvelőhöz adóbevallást iratni? Ha baj van a nyilatkozattal nem kéne jelezniük nekem?
2016. máj. 9. 06:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Én írtam az első választ is.

Mindenképpen telefonálj be a NAV-hoz.

Meg fogják nézni a rendszerükben, hogy megkapták-e illetve hogy mi a gond.


Többet sajnos nem tudok mondani.

2016. máj. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedden megküldték hála Isten!
2016. máj. 12. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!