Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Könyvelő programok egyformák?

Könyvelő programok egyformák?

Figyelt kérdés
Minden könyvelő program felépülése: vevő, szállító, bank, pénztár és vegyes részre bomlik ahogyan pl az RTL programba?

2016. máj. 6. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:

rtl????????

RLB?

2016. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Édes jó isten...
2016. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Bizony édes jó isten...ki tesz fel ilyen kérdést ? NEM a könyvelő programok felépítése ilyen.. hanem maga a könyvelés..
2016. máj. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

RLB 60 bt ügyviteli szoftver, elnézést elírtam!

A könyvelési kontírozást tudom.

Arra lettem volna kíváncsi kedves utolsó, hogy más program is így csoportosítja a tételeket, vagy esetlegesen van külön költségnapló vagy hasonló.

Nem kell egyből hülyének nézni az embert, ha érdeklődik.

2016. máj. 6. 22:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyitó, vevő-szállító, bank-pénztár, vegyes, záró napló. Ezekben nincs ktg?, hogy hiányolod a ktg naplót pl?

Max annyi eltérés van a programok között, hogy van beépített ilyen olyan nyílvántartás vagy sem. Pl készlet nyílvántartó, TE, bér, vagy külön rendszerben fut, és vegyesben adod fel manuálisan, importálod, nem csak egy feladás gombot nyomsz.

2016. máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, így gondoltam. Hogy van-e külön csoport. Köszönöm szépen a választ!
2016. máj. 7. 10:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, a neten nagyon sok program demóját megtalálod. Nézz beléjük, és válogass az igényednek megfelelően. A legtöbb amúgy valóban naplókba könyvel, melyik miként és hogyan. Ebben lehet különbség... Én több, mint 10 éve dolgozom az RLB-vel, nagyon szeretem, csak jól kell tudni paraméterzeni. Ez a kulcs mindegyik progihoz.
2016. máj. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Viki asszisztens válasza:
Van egy nagyon szuper program is, mellyel rengeteg időt takaríthatsz meg meg magadnak és ügyfeleidnek is, mi ezt használjuk bent. A különböző adónemeket (ÁFA,IPA, TAO, Járulék) tudja automatikusan kiküldeni az ügyfeleknek és több programmal - többek közt a tieddel (RLB) - valamint az ÁNYK-val és a magyarorszag.hu-val összekapcsolható.Ha érdekel: v-ado.hu vagy VIKI a könyvelő asszisztens program. FAcebook Könyvelő csoportban, ha benne vagy ott is olvashatsz róla.
2017. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!